O NÁS

Vítejte na oficiálních stránkách Boxing klub Proseč z. s. 

Klub byl založen v roce 2021 s cílem rozvíjet box na území ČR a vytvářet vhodné podmínky a zázemí pro boxery všech kategorií, především pro začínající boxery. 

Řadíme se mezi první boxerský klub, který dává možnost úplným nováčkům, zápasit na vyprodaných galavečerech boxu pod značkou ASPERO NIGHT a ASPERO UNDERGROUND NIGHT. 

Od úplných začátečníků a nadšenců boxu, u nás také zápasí zápasníci olympijského boxu, profi boxu, zápasníci MMA a K1 nebo Muay Thai. 

Jestli i vy chcete zažít atmosféru nabitou adrenalinem, kde váš zápas a výkon sledují stovky fanoušků, stačí vyplnit  přihlášku do zápasu, a my se s vámi spojíme, aby jsme se dohodli na podrobnostech.  

BOX PRO DOBROU VĚC

V rámci každého galavečera, který je pořádaný naším klubem, putuje část zisku na pomoc lidem, nemocným handicapovaným, lidem kterým do života zasáhla smrt blízkých, havárie nebo jiná rodinná či osobní tragédie. Na všech projektech pro pomoc a podporu všem výše uvedeným, se dále podílí naši partneři a veřejnost. Více informací, naleznete v sekci projekty, kde se dozvíte příběhy lidí, který jsme podpořili.