ASPERO UNDERGROUND NIGHT VI 

27.05.2023 - KULTURNÍ DŮM MLADÁ BOLESLAV 

GALAVEČER BOXU ASPERO UNDERGROUND NIGHT 6

27/05/2023

Začátek od 17:00

Místo: DŮM KULTURY MLADÁ BOLESLAV

Zveme vás na již 6 galavečer boxu organizace ASPERO UNDERGROUND NIGHT. Po velice úspěšném galavečeru v Olomouci, který proběhl ve spolupráci s domácím klubem Spider Box Club Olomouc, nyní přicházíme do Mladé Boleslavi, kde se můžete těšit na 13 boxerských duelů. Na galavečeru se představí místní zápasníci domácích klubů z Mladé Boleslavi ale také známé tváře naší organizace z celé ČR.

Zahájení galavečera je od 17.00 v Domě kultury Mladá Boleslav.

Od 13.00 proběhne v obchodním centru Bondy Mladá Boleslav veřejné vážení zápasníků. Po veřejném vážení zápasníků se můžete těšit na boxerskou show, v podání místního klubu BOXR, při které se můžete těšit na ukázku boxerských technik a veřejných sparingů mezi studenty. Nebude chybět ani soutěž o dárkovou kartu v hodnotě 5.000 Kč.

Tradičně jako každý galavečer i tento bude mít benefiční podtext. Kdy během galavečera bude probíhat dražba a sbírka. Celá částka bude darována handicapovanému nebo člověku s vážným onemocněním.

Během galavečera se můžete těšit na adrenalinem nabitou atmosféru plnou strhujících bitev, bohaté občerstvení, tombolu a krásné ring girls, které vás budou doprovázet celým galavečerem.